Elektrik taahhüt ve müteahhitlik bölümü, bir tesisin planlama ve projelendirme aşamasından montaj, devreye alma, modernizasyon, bakım, işletme ve söküm aşamasına kadar, endüstriye ve altyapıya yönelik yüksek performanslı çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Bölümün hedefi, ileri teknolojik çözümler sunarak, bir endüstri veya altyapı tesisinin üretkenliğini, kalitesini, verimliliğini işlevselliğini geliştirmek, ilk yatırım ve işletme maliyetlerini azaltmak, çalışma güvenliğini artırmak ve bu şekilde müşterilerine uzun vadeli rekabet avantajı sağlamaktır.

Bu hedefe ulaşabilmek için, bölüm, üretim düzeyinden yönetim düzeyine kadar sahip olduğu teknolojik uzmanlığını, uzun yıllara dayanan güçlü teknik hizmetler altyapısı ve tesis bilgi sistemleri konusunda geliştirdiği çözümleriyle desteklenmektedir. Böylece bölümün, hizmet verdiği sektörde müşterilerin tesis ve sistemlerine yaşam süreçleri boyunca destek vermesi mümkün olmaktadır.

Enerji İletimi ve Dağıtımı

Enerjinin verimli ve güvenli dağıtımı, işletmeciler için her zaman büyük önem taşıyan bir konu olmuştur. Yüksek teknolojili ürünleri ve deneyimli kadrosuyla 0,4kV 'dan 36kV 'a kadar bütün gerilim düzeyleri için danışmanlık, projelendirme, anahtar teslimi çözümler ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız yeni sistemlerin şebeke planlamasını ve mevcut sistemlerin modemleştirilmesini en son teknolojilerle ve yüksek bir profesyonellik düzeyiyle yürütmektedir.
TOP